| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a întrebat:

As vrea și eu o idee de cadou pentru un băiat de 21 de ani. Nu vreau răspunsuri care nu își au rostul.
Are poze cu noi, parfumuri, haine.

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

UN s3x oral cu finalizare pe fatawinking

| peperonies a răspuns:

Tot ce stiu despre prietenul tau e ca are 21 de ani asa ca am sa presupun ca ii place pescuitul. poti sa ii iei o lanseta ceva mai scumpa. acum depinde de buget.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică (pentru peperonies):

Da, nu e pasionat de pescuit însă e o idee bunicica dar e costisitor am 100 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buget ai si ce ii place lui in general? Ma refer la hobby si alte prostii.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică (pentru anonim_4396):

Am 100 de lei, îi plac mașinile, cadourile legate despre istorie, antichitate. M-am gândit la un tort cu imaginea mașinii lui dar e mai costisitor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

Suma e foarte mica sa fiu sincer. Las-o balta cu tortul. Ai zis ca ii placea istoria, antichitatile. Vezi poate poti cumpara ceva de 100 de lei, legat de chestiile astea 2.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să mergi la anticariat și alegi un obiect mic și interesant de banii care dispui.