| ΔαηαxoЯ a întrebat:

As vrea si eu un tabel(nu neaparat) in care sa zica:la varsta x, trebuie sa ai y metri si z kg de exemplu...De la copii nounascuti pana la adulti.
As prefera site-uri.
Dau funda :*!

1 răspuns:
| shadow1994 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie acest tabel? Banuiesc ca ai un site si vrei sa oferi intormatii vizitatorilor cu privire la inaltima si greutatea normala a unei persoane la o anumita varsta... daca e asa atunci eu iti recomand sa faci un tabel destul de simplu in Excel. dar daca vrei ceva mai complicat iti trebuie un script care sa iti afiseze o casuta in care vizitatorii scriu varsta despre care vor sa afle detalii si apoi sa apara exect informatiile care vrei tu. pentru mai multe detalii imi trimiti un mesaj si voi incerca sa te ajut. happy