| x2gk9r a întrebat:

As vrea un sfat...
Vi s-a intamplat ca o persoana de fata cu altii sa spuna cuvinte proaste despre voi si sa nu reactionati deloc pur si simplu sa îi ignorati?
Acum o luna am patit eu chestia asta la liceu, m-a facut unu pzda, balerina de fata cu toti si unii au ras si eu pur si simplu nu am raspuns deloc si mi-am vazut de treaba mea.
De o luna si ceva tot ma gandesc la ce s-a intamplat si nu pot trece peste deloc.
Un sfat ca sa trec peste?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu poți trece peste, treci pe lângă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu imi amintesc cand ai postat si sunt surprinsa ca inca te mai gandesti. Iti place de acel baiat? Nu vad alta explicatie logica. laughing

| x2gk9r explică (pentru dullcat):

E greu serios de fata cu toti cand au ras e aiurea foarte.

| Continchiscontsters a răspuns:

Iai văzut fața Adevărată cu Adevărat și cum este el ca om cu Adevărat acum ști cine este deci ce vei face? Vei lasă în preajma ta asa oamenii sau ai sai eviți și îți iei lecția? Un om normal și sănătos cu capul pe umeri nai să-l vezi vreodată în viata lui sa fie asa sa vorbească asa sa gândească în halu ăla.