| july00 a întrebat:

Asa ma plictisesc sad afara e vreme urata si nu am ce sa fac..ce faceti? big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum am venit de la serviciu și am intrat un pic pe site.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Momentan incerc sa ajut lumea pe acest site. Iti recomand sa te relaxezi citind o carte bunahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Stai pe TPU, răspunde la întrebări, citeşte o carte interesantă, găseşte-ţi o preocupare.
Te pup!

| ioana21S a răspuns:

Buna,eu joc remi,monopoli, carti, cand ma plictisesc rau de tot iau o foaie, un pix si incep sa imi scriu gandurile, problemele si sa gasesc soluti.Ma uit la ceva film bun.Ma documentez despre ceva anume ce imi face place.Ascult muzica...etc

| Eus3b1u995 a răspuns:

Uita-te la un film, joacate un joc pe PC, la TV, citeste o carte, scrie o poezie/cantec. Funda?

| Luchius a răspuns:

Eu cand ma plictisesc in casa am 4 alternative:
-imi iau cateva filme bune
-ma joc
-citesc niste articole despre un subiect care ma intereseaza
-dorm
Sper ca te-am inspirat laughing

| Madycu a răspuns:

Eu scriu... Si nu prea stiulaughing)