| rox_8767 a întrebat:

Asculta careva manele?rolling on the floor

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult orice gen muzical, dar nu orice melodie. Ascult si manele dar foarte putine in comparatie cu alte stiluri muzicale.

| Flav a răspuns:

Da, care-i problema ta? Ma scuzi, curentul tau e mai nou, emo!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La diferite petreceri, da.

| daniDeeDee a răspuns:

Cand sunt trist ascult melodia Denisa & Babi - Aproape de inima ta. sad versurile sunt... straight face

| Alisa a răspuns:

Pai ascult cam toate genurile de muzica, depinde in ce stare ma aflu. sunt unele manele care imi plac, doar cateva exceptii.

| AvalohAlyn a răspuns:

Chiar sunt unele manele care sunt foarte frumoase dar altele care sunt oribile.Ascult cateva manele in rest pop.

| Maia a răspuns:

Lol.NUU!

Nu numai ca nu-mi plac, imi dau o stare de scarba, stres si indispunere inimaginabila straight face sorry!

| Maia a răspuns:

@strivesc_membre-n_menghine. Avem libertatea de a ne spune parerea, suntem oameni indiferent de genul de muzica pe care-l ascultam! laughing Si nu, nu e un nou motiv de fala, nu cred ca avem nevoie de asa ceva, pur si simplu e parerea noastra ( a mea)! Eu iti respect parerea, respect-o si tu pe a noastra happy!

Make peace!

| Maia a răspuns:

@strivesc_membre-n_menghine.
Da, iti raspect parerea! Ca sa intelegi, am postat raspunsul, pentru a-mi spune parerea, indiferent de felul in care a fost adresata intrebarea si prin asta nu inseamna ca m-am in stamba! happy

| Maia a răspuns:

M-am dat* in stamba (sry).

xD

| gabryel a răspuns:

Inainte ascultam foarte des manele acum nu stiu de ce dar ascult mai rar, dar imi plac.

| Mony_4137 a răspuns:

Nu.
Nu am nimic inpotriva, dar nu imi plactongue

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.Eu ascult toate genurile de muzicahappy

| ruxybelle a răspuns:

Aoleuu?
NU never! Numai cocalari aia care asculta straight face
Eu ascult pop, R&B, rock, etc... idem myri

| Roby67 a răspuns:

Nu, nici o data nu am ascultat si nici nu o sa ascult pentru. ca nu imi plac!

| vyo a răspuns:

Da si nu imi este jena sa o recunosc si nu cred pe nici unul care zice ca nu, pentru ca intamplator daca afost tot a ascultat.

| PlAC a răspuns:

F rar.Inainte ascultam des.Acum nu inteleg cum am putut.Ascult f rar cate o melodie acum, intamplator mai mult.

| cristyz a răspuns:

Am ascultat, acum nu mai ascult pentru ca este o muzica facuta de t i g a n i doar pentru bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ascultati de ce postati? Ca sa va laudati ca nu ascultati? Mai nou e motiv de fala asta? Pff...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelistii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la evenimente gen : Nunta, botez... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@myri
Nici eu nu ascult. Dar intrebarea e 'Asculta careva manele?'. Nu vad de ce ar trebui sa posteze persoane care nu asculta doar pentru a se da in stamba. Daca intrebarea era: 'Asculti manele?', atunci da, interventia isi avea rostul. Si, vorba ta, e parerea mea si trebuie' sa ne respectam parerile, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ascult manele(sunt fana Denisa si nu numai). De ce n-as asculta? Doar pentru ca nu le place altora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi si daca asculta, iti creste tie tensiunea, sau cauti motiv sa razi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baza pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu x_x

nici sa nu aud laughing

| deathlord a răspuns:

Din pacate da, nu e, ca sunt prea roker(adica incult)pentru aceasta delicatesa a vietii, dar din fericirelaughing multi din viata mea cotidiana imi amintesc acest supliciu.