| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Aseara am avut cel mai urat vis, sunt baiat am 17 ani,am visat ca am fost impuscat in inima,burta si plaman,si m-am dus la spital si totul era inchis, nu raspundea nimeni, am sunat la 112 nu raspundea nimeni,m-am dus cu matusa mea sa ma euca la spital,era totul inchis,nici unul nu ma baga in seama,apoi am cazut jos am crezut ca mor si am vazut totul negru,inima imi batea tare de tot,si nu puteam respira, acum stau si ma gandesc oare, chiar nu puteam respira si imi batea inima asa de tare aseara? Sau a fost doar visul?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

În primul rând să stai liniștit, e doar un vis!
Se spune de multe ori că prin vise ți se trimit niște avertismente.
Deci, acest vis consideră că este un avertisment asupra a ceea ce doriți să faceți în viitorul apropiat! Apoi, e vorba de a nu avea o încredere oarbă în nimeni, că anumiți "prieteni" la greu s-ar putea să vă lase singur!
Despre asta ar fi vorba!