| Namaparissia a întrebat:

Aseara am mancat un polonic de ciorba.Noaptea in somn, cand m-am intors pe cealalta parte sa pun capul pe perna, s-a miscat ceva in burta.Era ciorba.Nu mi-a venit sa cred, am zis:Imi trece mie..Astazi cand m-am trezit, m-am ridicat din pat si ce sa vezi, se misca iar lichidul.Sfaturi.Cum scap de ciorba din stomac? E normal ce se intampla?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ooo dar ce mult ai mancat!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, e normal ce se intampla. De aseara pana acum e deja digerata.
Caz rezolvat.
Si seara mananca ceva usor.