| Vizitiul a întrebat:

Aseara am trimis un mesaj adminilor. Mesaj in care solicitam anularea contului. Nu m-am ales cu niciun fel de raspuns, nu mi-a aparut nici mesajul trimis de mine la "mesaje trimise". Nu am solicitat unde trebuie sau cum?

3 răspunsuri:
| Vizitiul explică:

Lora- Am ajuns dependent de acest site. Majoritatea timpului mi-l petrec in mediul virtual, iar asta nu suna bine. Am luat o decizie si nu ma razgandesc! Vroiam doar sa aflu cand imi va fi sters contul, nimic mai mult. Numai bine!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Tu ai solicitat ștergerea contului unde și la cine trebuie, și fii sigur că ți-l va șterge. Și eu am avut un cont mai demult pe care mi l-am șters, și mi l-a șters la 4 zile de la cerere. Ai răbdare, probabil Raluca e ocupată. Pa!

| Yana a răspuns:

Ba ai solicitat unde trebuie (adica asa cred eu). Pentru inceput, pana o sa iti raspunda careva, poti sa iti schimbi avatarul in cazul in care nu vrei ca persoana ta sa fie 'publica' ca sa zic asa.

[Yana]