| ionutVUVUZELA a întrebat:

Aseara la romanii au talent cine v-a impresionat cel mai mult cine v-a placut si de ce?

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Mi-au placut foarte Cei 2 baietii care au facut acrobatiile alea.Unu statea pe mainile celuilat si asa mai departehappy
iti trebuie foarte mult talent.

| Marynna a răspuns:

Pai,mi-au placut si cei 2 baieti care faceau acrobatii, este foarte greu sa faci asta si iti trebuie multa munca, dar mi-a placut si mosu` ala avocat care canta opera.Chiar avea talent si cred ca i-a trebuit mult curaj sa faca asta.Prima data am crezut ca o sa se faca de ras, dar a cantat foarte frumoshappy

| KaRa23S a răspuns:

Io am prins de la mosneagul avocat, asa ca nu te pot ajuta ca nu mi-a placut ce a urmat, decat fata Andrei cand a vazut striperu'

| ionutVUVUZELA explică:

Mi-a placut de mosu imbracat ca vampiru care dansa pe scooter-maria

| CrazYgirl_4233 a răspuns:

Mi-au placut baietii aia si dupa aia fata aia cu catelusa ei pentru ca baietii aia talentati si mi-a placut si fata aia cu catelusa ei pentru ca era dresata si era si un catel frumos