| slayshock1 a întrebat:

Aseara mi s-a furat telefonul, acesta fiind Samsung galaxy y s5360, ARE GPS,va implor ajutati-ma sa-l gasesc l-am cumparat doar de o saptamana,va dau multe funde doar sa-l gasesc, NU GLUMESC! http://www.emag.ro/......E77ZDBBBM/

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si eu am pierdut un galaxy gio.Mi-a alunecat din buzunar.N-ai ce sa faci. Poate daca ai niste prieteni prin "justitie" care pot obtine un mandar cu care sa se duca la centrala ca sa afle unde este telefonul.

| hp8510p a răspuns:

Trebuia sa ai instalata aplicatia "plan b" pe telefon ca sa il gasesti acum.Cu aplicatia aia iti trimitea email pe pc unde se afla telefonul.Acum nu ai ce face...

| slayshock1 explică (pentru hp8510p):

Multumesc pentru timpul acordat