| kiDu_2036 a întrebat:

Asi dori sa-mi spuneti mai detaliat cum folosesc cablul de datehappy Telefonul meu e Sony Ericsson Xperia x12 si chiar nu ma descurc cu cablul de date... bag cablul de date in telefon si in calculator intru in folder si imi apar multe alte foldere dar nu pot intra in ele sau sa bag un fisier in ele. cine ma poate ajuta?happy FUNDAlove struck

1 răspuns:
| Wrecked a răspuns:

Normal ar fi ca la orice telefon Sony Ericsson sa iti dea un CD cu un programel care iti trebuie pentru a putea pune fisiere de pe PC