| herbalist a întrebat:

Asta e pentru fete, ce asteptati de la un baiat si ce va trece prin gand cand vedeti unul mai dragut pe strada si altul mai putin dragut?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Aştept respect, sinceritate, fidelitate, afecţiune.
Răspunsul pentru a II-a întrebare este : nu judeca o carte după copertă!

O zi frumoasă!

3 răspunsuri:
| Biia_1274 a răspuns:

Pai de la un baiat as dori respect,iubire, incredere., iar despre un baiat dragut si mai putin dragut pai ar trebui sa ii cunosc pe amandoi pentru a vedea felul lor de gandire si comportamentul.happy

| Doareeusiatat a răspuns:

Sincer in primul rand sama respecte, sa ma iubeasca, sa fie intelegator sa nu ma contrazica pentru ca detest lucru asta, sa ma asculte la orice problema, sa ne cnsultam inainte de aface ceva, si sa nu ma insele, adica sa ma faca sa am incredere in el. Si cu baieti mai draguti si mai putin draguti ...nu stiu primul lucru cre imi trece prin minte ar fi "Ce drugut e baiatul acela, oare nu vrea sa facem cunostinta " sau daca din intamplare se uita " Yoy oare de ce se uita, am ceva pe fata laughing " sau daca nu imi place zic" doamne da sa te impiedici" laughingFunda?

| Teodorikka a răspuns:

Ce astept eu de la un baiat? immmm. Buna intrebare, pai sa arate super bine sa fie foarte sincer si sa nu ma insele dar cel mai important lucru sa stie sa iubeasc. Cand vad un baiat ft dragut si unul mai putin dragut primul lucru care imi trece prin cap este " Hey, eu sunt Teodora, tu cine esti :X:X:X:X:X"