| CentyLox a întrebat:

Asta o sa fie o intrebare buna.
Azi parintii iubitei au aflat ca suntem impreuna si nu o mai lasa niciunde (acestia nici nu ma stiu in persoana). Ar fi o idee buna daca m-as autoinvita la ei acasa sa vorbesc cu parintii ei despre relatie?
Nici eu nu ii cunosc.
Cum abordez discutia? Si daca sunt riscuri care ar fi acestea? Dau funda dupa ce se termina tot happy

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incepe prin a ne spune, care este motivul lor si ce varste aveti amandoi.

| SkyPilot a răspuns:

Nu, nici vorba sa mergi tu direct. Fata trebuie sa vorbeasca cu parintii si sa aranjeze sa fii invitat. Daca nu se poate, n-ai avut noroc.
Daca ajungi sa discuti cu parintii, esti un baiat serios care se tine de scoala, nu esti o influenta negativa asupra fetei, nu vorbesti urat, nu fumezi, nu bei, nu tragi pe nas, iubesti fata si o respecti si nu ii dai vreun BTS sau sa o lasi gravida. Cam astea sunt problemele parintilor.

| CentyLox explică (pentru SkyPilot):

Fumez si nu sunt prea stralucit dar in rest nu te contrazic happy

| SkyPilot a răspuns (pentru CentyLox):

Eu ti-am scris ce le spui la parinti happy Orice parinte vrea ce e mai bun pentru fata lor. Daca nu ai note prea bune, le spui ca ai inceput sa muncesti mai mult si speri sa se vada imbunatatirea. Si daca poti, lasa fumatul. Nu e numai de plamani, iti reduce imunitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi au auzit ei ceva de tinelaughing)

| CentyLox explică (pentru anonim_4396):

Nu am mentionat. Ceva neam a dat cu ciocu ca fumez