| AureliaMaria99 a întrebat:

Astazi 7 aprilie era o zi foarte urata pana cand am mers la scoala acolo ziua mi sa imbunatatit din cauza unui coleg de clasa pe care il iubesc foarte mult:*dap el nu stie de loc cand vreau sa ii spun pe mess tot timpul intervine ceva ba ca merge la mancare si altceva si problema este ca nu intra pe mess numai ...nu mai stiu de cand am mai vorbit cu el pe mess la-s invita la scoala intr-un loc mai retras numai ca el tot timpul sta cu baietii laughingsi in plus imi este si rusine la-s invita in parc da... ce sa fac azi de exemplu am fost fff apropiati chiar imi venea sa il ieu de mana si sa-i spun ca il iubesc ce sa faccrying

5 răspunsuri:
| StillAlive a răspuns:

Sa inveti gramatica.,, La-s invita'',, sa imbunatatit''? TE-AS invita la ora de romana.

| anyb96 a răspuns:

Salut! Daca ai sansa sa'i scrii pe mess,trimitei mesajul,,te iubesc"
apoi dupa ce raspunde el ii trimiti restul:,,Transmi-te TE IUBESC prietenilor
si vezi reactia lor:
- cei care tin la tine iti vor
raspunde : si eu te iubesc
- cei obraznici : cei cu tine?
- cei strain i: glumesti?
- rautatile : du-te dracului
- prietenii : ca pe cine?
- cineva de acelasi gen : esti gay/
lesbi?
- cei stupizi : da?
- cei prostii : ce?
- cei bludnici : ce ai in vedere?"
daca raspunde ca te iubeste mai bine nu trimite,dar dac scrie altceva,trimitewinkingsau dac n'ai curaju' sa trimiti acest joc,spune'i sa iesiti undeva, pentru ca trebuie' s vorbiti urgent...
Cu toate ca sunt fata, te'as sfatui sa'i spui verde'n ochi...caci,si eu am trecut prin asa ceva, si multi baieti mi'au sp ca mai bine este sa spunem cum este tongue big grin bafta

| Scarlettt a răspuns:

Sa ai curajul sa-i zici pe mes ca "TE IUBESC" fara teamahappy

| Dyana_3631 a răspuns:

Eu zic sa aflii ce ii place si daca aveti ceva in comun. Daca nu, ar trebui sa-l "desparti" de prietenii lui si sa-i spui ce simti.Eu cred ca si el te place din moment ce sta pe langa tine.Nu trebuie sa exagerezi cand esti in preajma lui. Sper ca totul va merge bine!happy:X

| ViorelS a răspuns:

Iti zic de acum, ca daca nu ii zici cat m-ai repede intervine altcineva.asa s-a intamplat la mine.maine de exemplu il poti invita sa mergeti undeva(la fereastra/daca e vorba de scoala,/in parc daca vrei in afara orelor). ii spui foarte simplu" am vrut sa-ti spun de foarte mult timp asta, dar nu am avut curajul din cauza ca sunt mai timida.imi placi si vreau sa-ti spun ca te iubesc, daca ai vrea sa avem o relatie." sper ca ti-am fost de ajutor o zi buna si bafta.