| pysynelw a întrebat:

Astazi am ascultat sfutul mai multor raspunsuri la o intrebare pe care am pus-o cu legatura la fata de care imi place.am vorbit cu ea dar aceasta s-a suparat rau pe mine nici nu ma mai priveste.as vrea sa imi spuneti ce sa fac in legatura cu ea? nu stiu un pic de ajutor repede! fundulitza+vot

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Dar ce i-ai zis de s-a suparat?

5 răspunsuri:
| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Intr-adevar, conteaza ce i-ai zis. deci? ce i-ai spus?

| pysynelw explică:

Am rugat o prietena sa o scota de la ora si am invoito eu.am asteptat sa fim singuri si ya m-a intrebat daca o plac.eu yam spus ca da si ca vreau sa fim mai mult decat prieteni.atunci mi-a zis ca nu se poate dar nu mi-a dat motiv si a plecat nervoasa vara sa spuna nimic.in urmatoarea pauza am fost din nou la ea si mi-a spus sa ca nu mai am vorba de la ea.ce sa fac aline?

| pysynelw explică:

A am uitat -mi-a facut un parastas de vorbe ca noi nu ne potrivim ca eu nu o merit si tot felul de din astea intelegeti voi.cred ca am sa o pierd.etc

| alin a răspuns:

Aua...ai prea direct la asta cea ce nu trebuia sa faci din prima, cea mai mare greseala sati spui sentimentele din prima...eu ti-am zis incearca sa te imprietenesti cu ea prima data.Sincer la faza asta am si cam ramas mut fiindca in astfel de situatie nu am fost.Incearca sai castigi prietenia prima data, nu ma fi asa direct ca din ce ai zis cu fata aia nu poti sa dai "cartile pe fata" din prima.
Castigai prietenia acum asta e cel mai important lucru deocamdata.

| pysynelw explică:

Mersi alin o sa incerc sa iti urmez sfatul