| alexa19 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara cu niste prietene si noi aveam un plan ca atunci cand o sa il vedem pe fostul meu prieten pe afara sa se duca una din prietene sa ii spuna ca ma voi muta de aici ca sa vedem ce reactie va avea, si cum era si fostul meu prieten pe afara una din prietene se duce la fostul meu prieten si ii spune ca eu o sa ma mut de aici definitiv, ca ma voi muta in alt oras si el in acel moment m-a intrebat pe mine daca este adevarat, eu i-am raspuns ca este adevarat si el a spus "nu te cred".

Pe urma noi ne-am dus la magazin si cand ne-am intors prietenele au ramas intr-un parculet iar eu m-am dus pana acasa si el era la el la bloc la el cand m-a vazut ca vin a venit spre mine, si se tot punea in fata mea ca sa nu trec si m-a intrebat inca o data daca ma voi muta si eu i-am spus din nou ca da si el atunci mi-a spus "te muti ca sa numai ma vezi pe mine" si a zambit putin la mine si s-a dat la o parte si eu am plecata spre casastraight face
Oare de ce credeti ca mi-a spus ca ma voi muta doar ca sa nu il mai vad pe el? la ce a vrut sa se refere el cand a spus acest lucru?

4 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Eh,se crede important,asa sunt baietiihappy! Lui ii pasa de tine,se vede asta din comportamentul lui:*.Mie mi se pare ca a reactionat destul de OK,doar nu vroiai sa te implore sa nu pleci, nu-i asa? Cand ti-a zis ca "te muti ca sa numai ma vezi pe mine'', tu trebuia sa ii spui ca nu are o atat de mare influenta in viata ta incat sa te determine sa parasesti orasulhee hee-asta doar asa ca sa-l dai pe spate.
Fundabatting eyelashes?

| 1People a răspuns:

1. plan de ****... cati ani ai 11?

| Rez0o a răspuns:

Pai daca gandim logic, lui ii pasa. Pentru ca a vrut sa stie adevarul. Acum ca stie ca te vei muta, spune-i sa-ti spuna "daca ii pare bine/rau","daca mai tine la tine". stfeli afli mai multe.
Si prin "te muti ca sa nu ma mai vezi pe mine" reiese ca el crede ca inca il mai iubesti. Parerea mea!

| alexa19 explică:

Plecat*