| RockLegend a întrebat:

Astazi este ziua mea big grin

si nu prea stiu cum sa mi-o serbez. idei?

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

La multi ani.
Se pare ca nu te-ai gandit din timp asa ca nu prea ai asa multe variante. Ai putea sa organizezi rapid un party la care sa inviti 20-30 de persoane ( nr nu prea conteaza atata timp cat ii cunosti pe toti cei prezenti), poti daca vrei sa amani petrecerea si pe sambata sau duminica, depinde doar de tine. Sau poti sa iesi in oras cu prietenele tale, nu uita ca trebuie sa le faci cinste. Poti sa mergi tot cu ele intr-un parc sa va faceti poze, puteti sa vedeti un film daca ai dvd si un televizor cu ecran mare ar fi genial. La multi ani si distractie placuta!

4 răspunsuri:
| 김남길 a răspuns:

Atunci prietenii. Scuze dar asa ne-am obisnuit noi. La multi ani! iar

| Drăăă a răspuns:

La multi ani:*.Pai,poti sa-ti duci prieteni la un suc,sau acasa[nu e prea buna ideeastraight face],in club,daca ai vasta necesara pentru asta,la o pizza,sau sa iesiti in parc si sa cumperi popcorn etc, intr-o zii frumoasa sa faci un gratar la padure, sau chestii din asteabig grin. Sper ca te-am ajutat. Fundahappy?

| Deniiiiiiiiii15 a răspuns:

La multi anii happy! Pai ai putea iesi in parc, mall cu prietenii thinking

| RockLegend explică:

De ce toata lumea zice prietenele? sau folositi ea cand va adresati mie. deci eu sunt BAIAT, ma cheama Radu si nu am prietene cu care sa ies