| ghost14 a întrebat:

Astazi m-a prins controlorul doar 1 a fost mi-a cerut datele am zis n-am mi-a spus sa ii dau datele i-am spus doar numele bine dar nici ala complet si varsta in rest adresa si alealalte nu am zis bine a scris pe o foaie alba mica atat si m-a intrebat daca poate avea incredere ca voi fi maine in capat la nufaru sa o platesc si tot m-a intrebat singur nu m-a pus sa semnez nimic si m-a lasat sa plec ce credeti imi va veni ceva acasa?

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Nu-i rumos ce ai facut dar stai calm.atata vreme cat n-ai dat adresa corecta nu vei primi nimichappy

| Kitty_7799 a răspuns:

Pai din moment ce nu ti-a cerut adresa cum poate sa iti vina acasa?

| ghost14 explică:

Am dat adresa ca mi-a cerut dar gresita doar numele l-am dat corect dar nu i-am spus si al 3-lea nume in rest nimic nu i-am zis si am inteles ca trebuie sa fie o foaie mare care trebuie semnata de el si de mine dar a fost o foaie mica in care abia a incaput ce i-am zis si m-a intrebat daca poate avea incredere ca ii aduc maine dim in capat la nufaru bani si m-a lasat sa plec