| Ys a întrebat:

Astept intrebari de la voi personale sau de care aveti incerk sa raspund la ele
asta daca voi puneti intrebari:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ca ai obtinut ce vroiai, eu momentan fac colectii de intrebari "speciale", a ta tocmai a castigat premiu la categoria abstracta happy

11 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Tu esti in poza?

| DenissaDeea a răspuns:

1.Cum ti se pare acest site? 2.Cati ani ai? 3. Iubesti acum?(ma refer la un iubit) pa.

| Ys explică:

Prin acest enunt am vrut sa obtin intrebari de la voi si sa raspund asta am vrut si cred ca am obtinut ceea ce voiam.

| Ys explică:

Nu am luat-o de pe internet...

| Ys explică:

1.saitul mi se pare interesant mai ales ca pot sa intrebi ce vrei si poti sa raspunzi si iti mai faci si prieteni(e)...
2.am 15 ani acusa inplinesk 16pe iuli
3.nu mai iubesc pe nimeni nici nu m-am indragostit de nimeni deocamdata...paaa

| Ys explică:

Vezi k este sus pune intrebarea ta aici!
dai acolo si scrii intrebare si o pui la ce categorie vri simplu...succes.

| Ys explică:

Numele meu de famili...pai am 2 numi de familie dar nu prefer sa spun pe site...nu ca me rusine dar nu vreau sa stie toata lumea

| gabitzu11 a răspuns:

Man....cum pun intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea mea este ratacita, tulbure, de vitel aflat in fata portii noi, intreb si eu acum, ce ai vrut tu sa zici prin acest enunt tongue?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e numele tau de familie?