| simplegirl2 a întrebat:

Asteptati Black Friday? Este si pentru eMAG nu? ce ati vrea sa va cumparati de Black Friday?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai eMAG va face cel mai mare profit din Romania.
Eu chiar vreau sa vad daca sunt reduceri pe bune. Adica pusesem ochii pe un ipad care a fost cam tot anul la peste 1500 lei, iar anul trecut de Black Friday a fost parca 700 lei...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu astept. e doar o chesti de marketing pentru magazinele din Romania. Au grija sa nu fie reduceri reale si nu am nimic in plan sa cumpar anul asta

| arriba a răspuns:

Eu am pus ochii pe cateva articole Zara din outletul online https://goo.gl/EPp8qm. Probabil maine dimineata vor aparea reducerile.