| anonim_4396 a întrebat:

Asteptati sa vina Craciunulbatting eyelashes
Si ce faceti de Craciun?big grin

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, aştept cu nerăbdare, iubesc Crăciunul big grin Probabil voi merge la bunici în seara de Crăciun, şi-apoi colindăm pe la rude ^^

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Astept sa vina Craciunul sa petrec sarbatorile cu familia. Inbodobesc bradul, fac prajituri, paltou merg la neamuri etc

| Cataliciiii a răspuns:

Da bineinteles, voi sta in casa alaturi de cei dragi

| Demise a răspuns:

De abia aştept. Iubesc atmosfera de Crăciun, am să stau să ascult colinde, poate am să mă uit la un film, am să desfac cadourile şi am să dăruiesc cadouri celor dragi şi am să mă bucur de zăpadă. big grin

| Xtadelo a răspuns:

Cand o sa vina Craciunul o sa-ti zic ce fac straight face

| TonyTZu a răspuns:

Da astept cu nerebdare pe MOSUL.Si ce fac de Craciun? Il pertec alaturi de cei dragi

| iKivy a răspuns:

Stam cu familia si da big grin

| cranian0000 a răspuns:

Eu vreau sa fiu aproape de iubita mea mai mult decat de prieteni