| BRoxana a întrebat:

Astia care v'ati tras pierceuri acasa, vreau sa-mi trag un pierce in ureche si am inteles ca trebuie sa folosesc branula gri, spirt si fiola de xilina ca sa amorteasca, fiola aia adica lichidu ala unde il pun? pe ureche? si ma rog am auzit ca in ureche nu doare asa de tare precizez ca nu in cartilaj in ureche normal, daca imi puteti explica pas cu pas.mersi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tia-si sfatui sa nu iti facistraight face este si riscant o femeie a paralizat din cauza pierceurilor sau cum ii ziceti voihee hee dar iti zic serios am vazut undeva cu ochii mei o femeie a paralizat pe loc din cauza asta...da...treaba ta gandeste-te la ce ti-am zis.