| DoOdO a întrebat:

Astia din Bucuresti...stiti pe unde avem magazin Vans?big grinbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Nu cred ca gasesti magazin vans.eu sincer nu am vazutthinking
dar am vazut magazinul super sport din cora si din unirii si au de la vans, globe pana la converse si balerini
sa'mi psui ce vansi ti'ai luat:X

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Nu se num vans se numeste base si il gasesti pe lipscani in spatele biserii aceia nu stiu cum se num biserica oricum il gasesti da vezi ca e si un club care se num base pe acolo da in fine si gasesti si adidasi de la marca vans. sper ca te-am ajutat