| inflicted a întrebat:

Ați accepta să aveți o relație cu o fata care e cu 3 ani mai mare decât voi?

7 răspunsuri:
| Ciprian0106 a răspuns:

Da, pentru ca ar avea mai multa experinta si as putea invata de la ea ce sa fac si ce nu. Funda?

| Sofer a răspuns:

Accept sa fie si cu 10 nu e problema. Inca e tanara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut una ce era cu 10 ani mai mare deci e ok.din pacate cam dupa 2 luni de relatie o murit taicameu si am intrat in depresie si ne-am despartit. Aveam 17 ani pe atunci.

| Goete a răspuns:

De ce nu?

| Bizon95 a răspuns:

Daca o iubesc, evident!

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Am avut relatii si cu tipe care aveau 15 ani mai mult decat mine.

Răspuns utilizator avertizat