| Marijuana187 a întrebat:

Ati auzit stirea aia cu pasarile si pestii morti?happy Se apropie apocalipsa?laughing)

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu am auzit stirea, insa as spune ca acest lucru se datoreaza aproape in totalitate poluarii si indiferentei oamenilor.

| NoCharachter a răspuns:

Da am auzit si eu stirea... e putin ciudat dar la scoala ni s-a spus ca pasarile ar fi cazut din cauza gravitatiei, iar pestii ar fi murit din cauza curentilor de apa care i-ar fi adus la mal. Acum, cine ar putea sti?

| Crisu a răspuns:

Nu! laughing Atunci cand se apropie ceva rau animalele simt, si se agita.Nu cred ca mor din cauza asta.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Am vazut stirea. orice e posibil
nu mai dzeu stie toate astea

| GoguSteriade a răspuns:

@Ray - daca n-ai auzit stirea nu e cazul sa vorbesti din auzite. Nu sunt morti cauzate de poluare, cel putin eu nu vad 50 de pasari care sa cada din cer in acelasi loc din cauza poluarii.

Nu vine nicio apocalipsa, traiti-va viata si nu mai plecati urechea la diversi oameni, care spun ca apocalipsa e la anul si nu stiu ce.

| Andreutza_5773 a răspuns:

Bai si 2000 s-a spus ca va fi apocalipsa.Si nu au cazut pasari sau alte prostii.Si in 2012 se spune asta pentru ca li se termina calendarul la mayasi calendarul maya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste coincidente pe care ei le folosesc ca sa isi faca vizualizari pe site
si nu vine nici o apocalipsa pentru ca din 2 in doi ani sunt aceleasi porcarii si inca traim