| IustinaLustrina123456 a întrebat:

Ați avut primul sărut? Dacă da, cum a fost? Ce a urmat după? La ce vârstă? Cu persoana potrivită? Vă așteptați la asta? Îl regretați?
Cum îți dai seama dacă Crush te place?*sunt fată*

Răspuns Câştigător
| Salisa a răspuns:

1. Da am avut primul sarut.
2. A fost genul ala de sarut, pe care il ai in gradinita. De abia ne-am atins buzele.
3. Nu a urmat nimic, doar ne uitam unu la altul asa mirati.
4. Aveam 12 ani.
5. La momentul respectiv era o persoana potrivita.
6. Da ma asteptam la asta.
7. Nu il regret.
Cum iti dai seama? In primul rand simti. Privirea lui este atintita mereu asupra ta. Ori isi muta privirea imediat ce observa ca il privesti, ori se uita insistent la tine. Cauta sa se bage mereu in seama cu tine, cu absolut orice motiv. Te face mereu sa razi, sa zambesti.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Primul sarut a fost pe la 15-16 ani, cu primul meu prieten. Da, ma asteptam la el, imi placea baiatul si ieseam impreuna.
Nu am de ce sa-l regret, a fost ceva inocent pe vremea aia si frumos.
Crushul te place, cand vine si-ti spune personal, ca te place.
Daca nu vine sa-ti spuna asta, inseamna ca nu te place si nu-i interesat de tine.

| Freya1 a răspuns:

Da am avut primul sărut acum 13 ani.
Pe nepregătite.
O relație.
Destul de devreme.
Am constientizat după ca nu era.
Nu.
Nu stiu, probabil iti spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă si pentru un amărât de sărut e nevoie de persoana potrivită, e clar.

| SatraBenzbest a răspuns:

1.Da,l-am avut
2.Nu ca in povesti, a fost cu 'iubitul meu' intr-o excursie cu clasa
3.Ne-am despartit sad
4.13 ani
5.Cred ca da
6.Nu prea, pur si simplu am facut-o
7.Nu regret nimicccccccccc
Poti sa il intrebi simplu si la obiect. Spune-i ca-l placi si vezi cum reactioneaza, ce face si ce zice.Nu ai nimic de pierdut din moment ce nu ai nimic. happy