| Lluvia_8369 a întrebat:

Ati avut vreodata un prieten/a la care tineati foarte mult dar va dezamagit? Daca da, ce ati simtit si v-ati impacat cu respectivul/a prieten/a? happy

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Tocmai acum ma aflu intr-o astfel de situatie numa ca nu am fost impreuna doar amici si tin foarte mult la el, dar ma rog ne-am cerat si nu stiu eu sper sa ne imcapam, dar...

| Delire a răspuns:

Da! dar nu stiu la ce te referi cand spui "dezamagit" de exemplu m-a dezamagit cand a luat 6 la matelaughing, te referi la inselat? ca nu prea inteleg

| Angel_4421 a răspuns:

HoholaughingCati incape. Dar nu cu intentie, pur si simplu s-a intamplat. Sincer, o tradare de la un prieten e foarte dureroasa si iti spun din proprie experienta.Am fost certate muult timp si ne'am impacat ff greu.Si eu am dezamagit anumiti prieteni pentru ca de multe ori se intampla chestia asta si fara sa vrei si nu ai ce sa faci.Principalul este sa vorbiti deschis, intre 4 ochi si sa rezolvati problema. Spune'ti fiecare ce va deranjat si normal ca cel care greseste trebuie sa isi ceara scuze ca orice prieten. Un prieten stie sa isi ceara scuze.happy

| Rubi91 a răspuns:

E foarte greu cand te dezamageste cineva. Te simti tradat.Si ai impresia ca dupa impacare se va repeta iar si iar.Acum depinde si cat de speciala e relatia, depinde si de persoana.Sunt mai multe lucruri. M-au dezamagit mai multe pers, pe unele le-am iertat dar pe altele nu.

| Lorree a răspuns:

Hey`. da am avut un prieten.la care am tinut f mult.am fost 8 luni cu el. dar dupa primele 7 luni ne-am certat f rau am stat despartiti o saptamanalaughing. si ne-am impacat.am mai stat aproximativ o luna. dupa care mi-am dat seama ca nu se va schimba si am decis sa o las balta.chiar daca tineam f mult la el`. mi-a fost greu la inceput, dar cu ajutorul prietenilor am trecut pestehappy.

| Lluvia_8369 explică:

Nu mihaela, nu ma refer la inselat si nici ca a luat 6 laughing) Adica. sa te minta, sa-ti ascunda ceva sau pur si simplu te-a dezamagit ca nu a avut incredere in tine. happy la asta ma refer. si prieten in sensu de amic nu iubit happy

| Ana_4223 a răspuns:

Da m-a dezamagit de mai multe ori dar na il iubesc si m-am impacat m-am simtit in plus... m-am facut de rusine. Funda?love struck te rogg

| TheBlindMan a răspuns:

Cea mai proasta intrebare de aici asta e... daca m-a dezamagit e si normal ca am simtit DEZAMAGIRE straight face ai nota 1 de la mine