| SoferTir a întrebat:

Ati castigat vreodata la Super Bingo Metropolis?batting eyelashes

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sigur ca nurolling on the floor.

| Ea12345 a răspuns:

Am jucat de 2 ori.Si ghici ce? smugNu am castigat nimic big grinbatting eyelashes

| gabryel a răspuns:

Buna intrebare dar pacat ca nu raspund mai multi useri, asa ne-am da seama ca e doar o facatura chestia cu Bingo.

| Bia:X a răspuns:

Sincera sa fiu nu am jucathee hee si nici nu ma tenteazahappy poate in viitortongue

| Alex_7297 a răspuns:

Din păcate nu, da' nici nu am jucat...

| YLLL a răspuns:

Parintii mei joaca de la inceput.
O singura data au castigat 50 de leilaughing)).
si eu m.am informat prost si le.am spus ca au castigat 7000 ron. blushing
laughing)

| ZambescSiGata a răspuns:

Mama a jucat de o groaza de orihappy si vrei sa-ti zic ceva? A dat banii de pomanahappy

| Georgianna3723 a răspuns:

In fiecare zi!:O

| ZeroBarat1 a răspuns:

Mai mult te stoarce de bani laughing

| NEC a răspuns:

Da, experienta laughing big grin

| MosCraciun a răspuns:

Nu(Este o prostie)

| elamit a răspuns:

Da un bingo mic, 50 ron

| CrazyLuver a răspuns:

A castigat tata 50 de leilaughing)

| Siimo a răspuns:

Nu dar am bagat la BINGO de cand a inceput totusi sper love struckx

pentru asta poti baga un bilet in fiecare saptamana nu e asa mult 10 lei ma rog poate poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea a castigat si nu e facatura. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu. N-am jucat si n-am de gand s-o fac.
Un prieten a facut bingo si a castigat 100 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa castigi daca totul e regizat? Uita te la tv cand castiga unul o suma mare.Nu se bucura deloc.De ce? Totul e o facatura.Bani pentru partid ca si la loto 6/49. Cel care chipurile castiga sunt tot dintre ai lor. El se bucura pentru 20-30 mil vechi si asta daca stie sa si tina gura.Eu daca as castiga o singura data nu numai as urla in gura mare, dar s ar si vedea starea emotinala.Pacat ca handicapati care trebuie sa verifice corectitudinea jocului sunt manjiti si cumparati. OPC ul doarme, doarme si iar doarme.Cate bilete se vand si cate apar in urne? Nici 2%, restul sunt foc de artificii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cashtygat nimic niciodata sh joc de ceva timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, serios am castigat si acum ma mut in america, eu stateam in satul sotroagla, jud teleormanbig grine foarte misto! daca vreti pot sa va donezbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A castigat mama 1000 lei

| Alex95_1790 a răspuns:

Prostie... la emisiune a strigat numele bunicii prietenului meu dar tot degeaba era de sarbatorile trecute asta' iarna si tot degeaba i s-a stricat telu si numarul care a vrut sa il aleaga la "roata" era de 300. 000 ron
deci e ceva si e calumea

| OANA_4895 a răspuns:

Buna nu am cistigat niciodata din pacate dar mai sper sa cistig.