| Laugh25 a întrebat:

Ati citit cartea Fluturi de Irina Binder?
Ar merita sa o cumpar?

4 răspunsuri:
| HDeNiSaR a răspuns:

Pana la urma ai citit cartea?
vreau o parere despre ea-pentru ca am citit-o.
tinand cont ca a fost o carte citita de multi si fiecare "cat e de minunata" mi-am facut si eu o parere despre ea!
si vreau sa vad daca e gresita sau nu!
o seara placuta!

| lexiatanasiu a răspuns:

Cartea este minunata! Trebuie neaparat sa o citesti. Nu inteleg insa de ce anumite persoane care nu sunt de aceeasi parere. In fine, mie mi-a placut. Transmite emotie. Eu am gasit cartile Fluturi Irina Binder pe net la un pret foarte bun http://www.librex.ro/fluturi-irina-binder

| rebellerose a răspuns:

Buna

Am citit cartea, este superba... daca o vrei ti-o pot vinde eu. Cartea are 2 volume.

| Cornelia_Cercel_1979 a răspuns (pentru rebellerose):

Buna!
Ai vandut cartea? Daca nu, ma intereseaza pe mine.