| Alexandra_6314 a întrebat:

Ati citit cartea "Viata de rezerva"?
Eu am vazut doar filmul: my sister keeper dar as vrea sa citesc si cartea... online dar nu o gasesc. Voi stiti unde as putea sa o gasesc? in afara d ebiblioteca:p

4 răspunsuri:
| ELena_1470 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/viata+de+rezerva/carti.html
uite draga mea aici :D
O comanzi:>
Si in cateva zile iti vine la posta. taxa este de 8 sau 10 lei:-? Bafta la citit. Funda;;)?

| Alexandra_6314 explică:

Fara funda... vreau cartea online
ai apropo e mult mai usor sa te deplasezi la un magazin sa ti-o cumperi. fara taxa de 8-10 lei

| Alexandra_6314 explică:

Cu siguranta voi scrie daca o gasesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Alexandra, am incercat sa iti gasesc cartea dar nu dau decat de film:( http://www.smartbuy.ro/......05113.html si eu am vazut filmul si este super frumos :X:X:X:X:X:X daca gasesti cartea sa scrii aici ca ma intereseaza si pe mine