| Daria a întrebat:

Ati citit cartile din seria Casa Noptii?
Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Anna_5321 a răspuns:

Da! Mi-au placut foarte mult!happy

Ti le recomand, chiar merita, sunt cartile mele preferate cu vampiri big grin.

De curand a aparut si al 4-lea volum in Romania, il gasesti la Divertahappy.

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Am citit Semnullove struck si acum am inceput Tradarea.si mai am Aleasa.imi placlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador seria! Chiar am facut un forum dedicat cartilor cu date direct de la site ul oficial si cu propria sectiune de rpg: www.houseofnightromania.vampire-legend.com Intra si have fun! Ajutati ne sa facem forumul mai cunoscut!