| xInnaAlinaxD a întrebat:

Ati citit cartile lui Sandra Brown. sunt la jumatatea cartii " Furtuna-n Paradis" si pana acum. nu descrie altceva in afara de. scene. erotice dintre cei doi. nu stiu. de ce dar voiam sa fie mai multe chestii in cartea aia. voi ce parere aveti despre cartile ei?

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

In primul rand, te sfatuiesc sa termini cartea.
Nu poti zice ca nu-ti place sau ca nu e buna daca esti doar la jumatatea ei. Termin-o si ai sa vezi ca iti va schimba parerea.

Nu am citit de Sandra Brown nimic insa am citit de alti autori foarte multe carti.
Pupici.