| AtlantisMe a întrebat:

Ati citit Harry Potter? V-a placut? De ce?

5 răspunsuri:
| Robertynoo a răspuns:

Sincer eu am citit este o carte foarte interesanta... dar pe mine nu ma prea fascineaza cititul mai mult imi place sa sa ma uit la film daca vrei cu adevarat sa citesti ceva interesant citeste twilight este mult mai captivanta.winking

| Polaris a răspuns (pentru Robertynoo):

Not sure if trolling or just really stupid.

| AtlantisMe explică (pentru Robertynoo):

Am citit Amurg. Mi s-a parut mult mai slaba decat Harry Potter. Dar acum fiecare cu parerea lui. Amurg mi se pare o poveste mai mult pentru romantici si fete.

| Robertynoo a răspuns (pentru AtlantisMe):

Ai dreptate fiecare cu gusturile luiwinking

| Twinkl a răspuns:

Harry Potter e mult mai bune! Oricum fiecare cu parerea, dar ca numar de fani e mult mai sus. Critici spun de asemenea ca e mai buna.