| anonim_4396 a întrebat:

Ati donat vreodata sange? cum a fost? va dati seama ca ati salvat vietii prin asta?

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da de multe ori sa stii, asa este e un ajutor imens care il dam celor care au nevoie de sange pentru a trai!

| anonim_4396 explică (pentru superdorex):

Ma bucur ce bucurie poti avea cand sti ca sangele tau a salvat viata unui om, ai ajutat societatea nu ca ratati de la tv toata ziua critica

| superdorex a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este!

| Anca95 a răspuns:

Nu. Inca nu am 18 ani, dar cand voi avea o voi facehappy

| reademik a răspuns:

Eu am donat sange, mi-a luat 250 ml si se spune ca la o donatie poti salva 3 vieti. iti da o stare de bine, te simti un om mai bun stiind ca ai facut alt om si familia lui fericita cu cateva picaturi de sange

| anonim_4396 explică (pentru reademik):

Asa e din pacate multe persoane nu ar face ceva pentru comunitate dar toti o critica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,am donat si sint gata sa repet oricind.Numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur ce bucurie poti avea cand sti ca sangele tau a salvat viata unui om