| PumpkinDoll a întrebat:

Ati fi prieten cu o persoana care nu are facultate sau nici macar liceul?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,daca are acelasi pasiuni ca mine, in caz contrar e timp pierdut

http://www.youtube.com/watch?v=sgubkqOqiZc Doamna prim minstru cate clase are?

| GabiDumitrescu a răspuns:

OM sa fie.

| Andreeush a răspuns:

Nu am nici un prieten de genul acesta.

| SilentRain a răspuns:

Da, nu sufăr de ipocrizie

| Crackman a răspuns:

Ce treaba are sula cu prefectura.
Bineinteles o sa ai probleme cu el, ca proveniti din medii diferite dar asta nu inseamna ca nubse poate face prietenie intre cele 2 persoane

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da

| CleanHeart a răspuns:

Nu cred ca studiile ar trebui sa stea in calea ei prietenii, sunt alte calitati mult mai importante dupa care trebuie alesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctori, avocati, ofiteri etc, sunt foarte, foarte multi. Oameni, in schimb, din ce in ce mai putini.
Daca vrei sa vorbesti cu mine, nu trebuie sa te prezinti cu diploma de bac si nota la licenta, ci sa te prezinti ca om. Nu prin cuvinte, prin fapte.

| Vikaa a răspuns:

Desigur

| Anonima975 a răspuns:

Normal, sunteți doar prieteni pana la urma, aveți vieți separate.Doar ai grija sa nu te atragă în anturaje nepotrivite

| stefanchitic78 a răspuns:

Nu conteză ce studii are, conteză sa te înțelegi cu acea persoană.