| CopilulVacanta a întrebat:

Ati folosit vreodata crema pentru cosuri "Eritroacnol"?

A avut vr`un efect sau era ca si cand nu v-ati fi dat?

Am folosit si Zineryt si Skinoren, dar nu si-au facut efectul...Skinoren mi-a imultit cosurile iar Zineryt si-a facut efectul pe o perioada foaaarte scurta de timp...
Farmacista mi-a recomandat Eritroacnol spunand ca si ea a avut cosuri si ca i`au trecut cu asta si ca mai folosise si alte creme printre care si cele pe care le folosisem si eu.

Voi ce parere aveti?

Funda pentru cel mai detaliat >raspunsbig grin

2 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Buna!
Ciudat e faptul ca si eu ma dau cu Skinoren si la mine are efectthinking

Poate ca nu ai urmar corect pasii:
1-iti umezesti manile
2-te speli pe fata cu o sloutie speciala(eu folosesc din garnier, o solutie care iti curata fata, 9-10lei)
3-te stergi bine bine pe fata(altfel vei avea parte de efectul invers)
4-aplici crema intr-un strat mai gros.

O prietena dea a mea foloseste Eritroacnol si e fercita de rezultat.
Crema aceasta se aplica la fel.
O zi buna, Mia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ERITROACNOL-ul E foarte bun 2 tuburi de 60 de GRAME au fost suficiente ca sa scap de cosuri si acnee in totalitate timp de 2-3 saptamani!