| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ati fost vreodata la o casa bantuita?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am fost intr-o casa "bantuita" si am jucat carti cu prietenii. Fantoma era la serviciu presupunthinking

| Ana a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc

| Katerine a răspuns:

Da am fost dar nu intr-o casa da intr-o scoala foarte mare...

| DeathBat6661 a răspuns:

Am chiar langa scoala, un fel de casa mare dar veche rau darapanata.Si am fost cu colegi.Si am mers. Dar, cand am ajuns acolo a iesit un nene plin cu nu stiu ce chestie alba pe haine si noi urlam laughing (ca este acum in reparati casa aia)
Dar a fost mistorolling on the floor chair daca n-am vazut ceva bantuitwinking

| bilexa a răspuns:

N-am fost niciodata intr-o casa bantuita dar tatal meu a trait mai multe intamplari cu fantome cand locuia la tara. Si pe batranii ii auzeam cand povesteau intamplari cu case bantuite sau intalniri cu fantome.
Acuma recent mi-a povestit un prieten care sta la tara ca a vazut asa o vecina care fura laptele de la vaci si scotea lapte din lemn. (la tara sunt niste barne de lemn care tin acoperisul care este iesit in afara si si de acolo scotea laptele iar vaca la care i-a furat laptele nu dadea strop de lapte )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica, toata lumea spunea sa nu intru intr-o casa ca e bantuita. Tocmai de aceea m-a facut curioasa, mi-am luat 2 prieteni si am intrat in ea. Si...nimiclaughing. Nu cred in asa ceva.

| Ionelicatomos12 a răspuns:

Nu cred