| TiMan a întrebat:

Ati fost vreodata obsedati de ceva/cineva?

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Da. a durat 4+8=12 ani ani. cele mai tampite si prost petrecute
3300 de zile din viata mea.

se numea scoala. laughing) rolling on the floor)

nu spune ca nu e utila, ci ca mai multe am invatat in afara ei, pentru ca invatamantul e de rahat, sistemul e de rahat, profesorii sunt de rahat, si de aia elevii sunt mai preocupati de sex decat de scoala.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De mine.Altfel de ce, oricat de mult as cunoaste oamenii, tot la mine ma intorc?hee hee

| TeoPT a răspuns:

Da (cineva) si aproape am intrat in depresie. Acum, neah. Nu se merita. laughing

| valy a răspuns:

Obsedat.nu pot spune ca am fost.imi doream foarte mult acel lucru.sau acea persoanawinking

| greenabstract a răspuns:

Da, dar de chestii minore.