| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat vreodata un decluttering extrem? Ce obiecte ati aruncat si ati promis ca nu mai cumparati niciodata?

1 răspuns:
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Salut! Da, am facut asta. Am inceput destul de simplu facand ordine in dulapuri. Am hotarat sa plece tot ce nu folosesc sau nu am folosit de multa vreme. Am avut o gramada de lucruri inutile care ocupau loc degeaba. Nu am zis ca nu voi mai cumpara ceva niciodata, dar am incercat sa nu mai aduc in casa obiecte fara sens.