| PumpkinDoll a întrebat:

Ati luat vreodata nota 3?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hă, hă! Să fii tu sănătos!

| RAY a răspuns:

Numai stiu man, poate, cei drept nu am avut parte de o scoala buna, din pacate, da liceul mi-a placut cel mai mult

| Drimmero a răspuns:

Cea mai mica nota a fost 2, dintre toate, deci am luat si 3 de multe ori.

| Freya1 a răspuns:

Pfff..Cred ca singura nota pe care nu am luat-o niciodata a fost 1. Dar de 3 eram plina la mate.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Conspiratie matematica impotriva ta

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Daa,imi facea PROBLEME laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Logic ca da, conspiratie mondiala, universala, eu aveam o reptileana in clasa, era trimisa de forte oculte sa nu ma lase sa devin olimpic la mate

| Crsiti92134 a răspuns:

3 nu am luat, dar 1 de foarte multe ori

| wolfves a răspuns:

Imi amintesc doar o data, anul trecut, am luat 3 ca nu am scris lectia pe caiet in lipsa profesorului. Oricum, multi nu au scris-o si au luat si ei 3, dar din fericire a sters 3-ul. Cred ca muream daca imi strica media.
Dar in general, nu cred ca am luat 3 la vreun test sau ascultate, nici macar la fizica si chimie (acolo luam macar 5 in 5-8).