| Euuw a întrebat:

Ati luat vreodata Super Slim capsula de slabit? cat ati slabit cu ea?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

A luat o matusa. A slabit 10 kilograme intr-o luna!
Si a pus 25 in urmatoarele 4 luni cand s-a lasat de ele.

| Euuw explică (pentru Shatteredx):

Dar matusa ta a tinut vreun regim, ceva? sau manca tot ce voia?batting eyelashes

| Shatteredx a răspuns (pentru Euuw):

A tinut bineinteles regim happy si a tinut si dupa ce a incetat sa le mai ia, insa corpul ti se obisnuieste cu medicamentele alea, e obisnuit sa aiba mai mari arderile, etc. Deaia s-a ingrasat. E ca si cu fumatu/bautu, etc. Cand esti dependent de fumat si te lasi, o sa incepi sa tremuri, sa intri in sevraj, pentru ca ti-ai obisnuit corpul cu nicotina si daca dintr-odata nu-i mai dai e si normal si fie asa.