| Andrei101010 a întrebat:

Ati mai pomenit sa va vina din wc ciorba cu cartofi? :/ Asa a facut vecina mea.Si-a aruncat ciorba la ea in wc si a venit la mine! Am vorbit cu ea si radea ca o @#%. Oare problema se va rezolva? Ca noaptea mereu imi face gagalie si fi-su alearga ca un nebun prin apartament.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Mda, se poate intampla asa ceva pentru ca retelele de instalatii la majoritatea blocurilor de tip vechi sunt de pe vremea lui Ceausescu.De aceea sunt locatarii avertizati sa nu arunce obiecte ce pot infunda tevile la toaleta.Insa mai sunt si tate ca vecina ta carora nu le pasa.

Ia`ti un sistem audio, asteapta pana la 1, 2 dimineata sa adoarma si ea si copilul apoi da`i drumul la maxim si pleaca de acasa.