| Eric01 a întrebat:

Ati mers cu metroul prin Bucuresti, fara sa platiti? Sunt controale dese pe metrou? Cat e o amenda? Am observat ca nu toata lumea isi cumpara bilet.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu am mers, insa din cate stiu nu poti ajunge sa urci fara bilet.E cam imposibil. Plus ca e cam trei lei un bilet dus-intors. N-are rost sa nu iti iei bilet.

| William a răspuns:

Cred ca amenda e mai scumpa decat o cartela de metrou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai cum sa ajungi la metro daca nu platesti. Inauntru nu te controleaza nimeni.

| bellatrix24 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa intri la metrou fara sa platesti. Nu ai cum sa intri in subteran... Aici nu e ca la autobuz...