| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Ati putea sa stati incatusati cu un ateu o zi intreaga?
Ati putea sa stati incatusati cu cineva religios o zi intreaga?

Eu sunt ateu si personal daca acea persoana ar fi ca aceea din acest video, n-as avea vreo problema.

https://www.youtube.com/watch?v=YlQn51TCCpo&ab_channel=B uzzFeedVideo

Personal,cred ca fata a fost putin nesimtita si cred ca ar fi avut dreptul sa fie nesimtita cu glumele alea, dar nu in cazul de fata.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este o ea, la vreo 20 si ceva de ani si arată beton, as sta si mai mult. Nu ar conta ce zei invocă.

| ania a răspuns:

Esti ateu pentru ca te- a informat cineva prezent la aparitia universului ca nu era picior de Creator implicat pe- acolo?

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru ania):

Sunt ateu pentru ca nu m-a informat nimeni prezent la aparitia universului ca era picior de ''Creator'' implicat pe-acolo.Nu stiu cum a aparut omenirea, insa nici nu cred ca a facut-o vreun creator si daca ar fi sa mai adaug ceva e ca mi se pare foarte puerila si sf ideea asta, de asta sunt convins.No hate

| Sofer a răspuns:

Nu ar fi problema.

| 1997onur a răspuns:

Nu a fost deloc nesimțita era naturală așa este felul ei de a fi așa este ia cu adevărat este plină de viața și energie multă

iar băiatul e mai calm și liniștit de fel mai conștient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da.
Dacă acel ateu ar fi LoveSleep, n-aș avea nicio problemă cu asta.

Just kidding.