| PumpkinDoll a întrebat:

Ati ramas vreodata corigenti?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar era sa raman,eram inscris la religia catolica iar proful
ti-a luat concediu, am avut noroc cu cel ortodox,faza era ca ramaneam la ambele semestre, de mers la biserica mergeam,pictam, am patit asa si cu profa de limba germana, era gravida si ti-a penetralul si nu a incheiat media, noroc cu profa de franceza, am vorbit cu ea in spaniola si a vazut ca stiu ceva ))))))))))

| GabiDumitrescu a răspuns:

Corigent nu, dar cu examene busite si ratate la facultate din belsug.

| SilentRain a răspuns:

Dap

| raMLesS a răspuns:

Ierea odata s-a raman la romina dar nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu

| Jo17 a răspuns:

Nu