| LittleLady a întrebat:

Ati simtit vreodata ca exista ceva in voi ce ar putea exista si in altii si ca ati vrea sa discutati cu acele persoane despre asta?

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai demult, foarte rar si putin. Fiecare e altfel, imeni nu il poate intelege pe un altul asa cum acesta ar dori. Stiind acesta lucru, nu am vrut sa discut cu ei. Nu am o copie, nu are rost sa ma obosesc.

| BeHappy26 a răspuns:

Cred ca toti simtim asta la un moment dat, de asta ar trebui sa si vorbim cu persoana respectiva. Sa ne eliberam. Tu ai simtit asta? happy

| LittleLady explică (pentru BeHappy26):

Da. am vrut sa impartasesc tot ce traiam cu ceilalti, dar ei nu ma ascultau. Am cautat si aici rapunsuri, dar nu am gasit prea multa lume dornica sa ma ajute.

| BeHappy26 a răspuns (pentru LittleLady):

Sti... oamenii in ziua de azi sunt rai. Asteapta sa primeasca totul pe tava. Nu sunt atenti la cele mai importante detalii ca: iubirea, intelegerea, prietenia, familia. Daca nu au fost atenti la ceea ce vroiai sa le spui sau... nu te ascultau, inseamna ca nu meritau compania pe care tu le-o acordai. Apropie-te de persoanele care merita! happy