| AnnaMariaaa a întrebat:

Ati terminat cu tezele? ce note ati >luat?:

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mate:6 sad
romana: 9 happy
istorie : 10 love struck
dar u?

| Graphee a răspuns:

Am luat 10 la mate.
Si 10 la romana.
happy Cred ca e bine.

| AnnaMariaaa explică:

Mate-8
Romana-9
Engleza-8
Bio-7
Fizica-nu stiu, dar nu iau o nota prea mare...

| Ana a răspuns:

Da, doar la chimie stiu ca am luat 9, la romana si matematica nu ni le-a adus.

| Emma a răspuns:

Buna

10 la romanabig grin

Si la mate nu stiu inca desi cred o sa iau un 9 big grin si sperhee hee

Paa!

| M3lania a răspuns:

Am luat 10 la geografie:X, 8 la romana, iar la mate ni le aduce dupa vacanta... sper ca nu ni le mai aduce... laughing

| dulkika a răspuns:

Da amdat tezele la romana am luat 9, 10, iar la matematica nu ni le-a adus, dar sunt sigura ca am facut bine doar la un singur exercitiu n-am stiut.

| IoanaBogdana a răspuns:

Sunt clasa a7a si nu ne-a adus tezele la romana dar la mate am luat 8.

| Assassins a răspuns:

Dappeilaughing 3 la mathecrying 9 la istorie si 8 la romana:X

| Mihaela987 a răspuns:

10 romana, 9 mate si la geografie nu stiu

dar tu?tongue

| Catalina2000 a răspuns:

Eu am luat 10 la romana si 9 la mate (sunt cls a 7a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 mate 6 roman a si 7 italiana