| IsAbElLaSwEeT a întrebat:

Ati vrea sa fiti iubitul | iubita unei celebritati?

11 răspunsuri:
| CreativeGirl a răspuns:

Nu.Ar fi foarte dificil sa te vezi cu el(ea).
Si mereu a fi urmarit de oameni, neputand sa fiti singuri.

| LolaLollita a răspuns:

Nu-mi doresc atata atentie in jurul meuhappy Daca e sa se intample, nu elimin aceasta posibilitate. Insa in principiu, nu.

| drogh a răspuns:

Nu as dori sa fiu iubita unei celebritati. N-am nevoie sa fiu urmarita peste tot si cand deschid TV-ul sa apar ca subiect principal... Faima asta e de-a dreptul uimitoare si enervanta.

| Zenit313 a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ichnat a răspuns:

Nu, ar fi prea multa atentie pe capul meu! Insa daca sunt obligat... big grin

| Predator30 a răspuns:

Eu sincer nu.

| Zuzazozo a răspuns:

In momentul de fata nu as dori sa fiu iubita unei celebritati.Prea multa faima strica.

| diiiiiana4cka a răspuns:

Sigur,cine nu ar vrea!happyhappyhappy Dar la un moment dat te saturi de tot.Persoana daca e o celebritate nu prea are timp pentru tine!