| DianusIoana a întrebat:

Atunci cand pe Facebook vrei sa adaugi un membru al familiei, acel membru trebuie sa-si dea acordul pe Facebook?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, trebuie sa dea accept altfel apare doar un nume fara posibilitate de redirectionare catre profil, adica practic lumea vede doar numele persoanei aleia, nu profilul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce lume traiesti?
Cand trimiti o cerere de prietenie celalalt trebuie sa accepte.

| DianusIoana explică (pentru anonim_4396):

Nu este cerere de prietenie! Este la rubrica Membri de familie!

| Mirela0876 a răspuns:

Nu,nu trebuie.Il adaugi și atat