| Adriana_8922 a întrebat:

Atunci cand vreau sa caut o intrebare pe TPU cu ajutorul unu key word nu merege straight face adica eu scriu de exemplu mancare laughing si cand dau cautare nu imi apare nimic care sa aiba legatura cu mancarea imi apar aceleasi inrebari dp prima pagina straight face

De ce?
cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

Nu cred ca se poate rezolva cumva, pentru ca si eu cautat de mai multe ori si imi dadea raspunsuri aiurea total pe langa ceea ce cautam eu